
Berba bundeva – Vraneševci 19.9.2011
Na poljoprivrednom imanju Organica Vita, vlasništvo Žarka Lazića, krajem devetog mjeseca 2011. godine započela je berba bundeva. Na površini većoj od 50 hektara proizvode se

Na poljoprivrednom imanju Organica Vita, vlasništvo Žarka Lazića, krajem devetog mjeseca 2011. godine započela je berba bundeva. Na površini većoj od 50 hektara proizvode se

Mještani Starog Petrovog Polja obilježili su u nedjelju, 18.9.2011. godine, Ime Marijino, svetom misom koju je predvodio vlč. Ivan Štivičić, župnik župe Crnac. Nakon mise

Rekonstrukcija državne ceste od Slatine do Čađavice nastavlja se asfaltiranjem prvog sloja u samom mjestu Čađavica.

U Hrvatskom domu u Slatini, ministar vanjskih poslova RH, Gordan Jandroković, održao je predavanje na temu Hrvatska 28. članica EU. Javnoj tribini prisustvovali su članovi

Radovi na kanalizaciji u Suhopolju u punom su zamahau. Tri ekipe izvođača Brana Virovitica i kooperanta rade u Vukovarskoj ulici.

Ministar znanosti, obrazovanja i sporta, Radovan Fuchs, otvorio je 9.rujna 2011. godine, obnovljenu Školu u Orešcu.

Na prigodnoj svečanosti u Breziku, općina Nova Bukovica, 5.9.2011. godine, na OPG Branka Bračuna, otvoreni su radovi na izgradnji farme muznih krava. Kapacitet farme je

U nedjelju, 28.8.2011. godine, modnu reviju, reviju frizura i nakita za Dan grada Slatine,1.9.2011. godine, pripremili su frizerski saloni iz Slatine i Pitomače. Nakon revije

Podravskim hodočašćem u Voćin, Majci Božjoj Voćinskoj, 4. rujna 2011. godine, završena je Godina Gospe Voćinske. Pred oko 10.000 vjernika iz podravskog dijela Biskupije, misno

20 godina nakon masakra nevinih mještana Četekovca, Balinaca i Čojluga, koji su ubijani jer su bili Hrvati, još uvijek nisu privedeni pravdi akteri tog zločina.

714. godina Slatine obilježeno je 1.9.2011. godine svečanom sjednicom gradskog vijeća.

Godina Gospe Voćinske obilježena je središnjim misnim slavljem 21. kolovoza 2011. godine. Požeški biskup, dr. Antun Škvorčević, pred više od 30.000 vjernika pozdravio je sve

Tomislav Karamarko, ministar MUP-a Republike Hrvatske, otkrio je spomen obilježje 21 poginulom policajcu Policijske uprave virovitičko-podravske u Domovinskom ratu.Spomenik je postavljen na prostoru ispred sjedišta

Velika Gospa svečano je proslavljena u župnoj crkvi Uznesenja Blažene Djevice Marije u Novoj Bukovici 15.kolovoza 2011. godine. Brojni vjernici iz mjesta, bliže i dalje

Općina Nova Bukovica već tradicionalno obilježava Dan općine neposredno prije Velike Gospe. Tako je bilo i 12. kolovoza 2011. kada je održana svečana sjednica Vijeća